0533 618 09 88 0533 618 09 88 Gümüşdere Mahallesi 9.Sokak No:1/3 Keçiören/Ankara
ANKARA SU YALITIM •  LOGO
Anasayfa / Ankara Su Yalıtım Fiyatları

Ankara Su Yalıtım Fiyatları

Ankara Su Yalıtım Fiyatları

Ankara Su Yalıtım | 02/Kasım/2020 | 110 Kez Okundu

Ankara Su Yalıtım çözümlerinde en etkili uygulamaları en uygun fiyatlarla sunan firmamıza gelerek su yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Ankara Su Yalıtım Fiyatları

Su yalıtımı yaptırmak yapılarda suya maruz kalan yüzeylerden yapı malzemelerine ve yapı içerisine su girmesini engellemeyi ya da su depoları gibi su toplanan yapılarda suyun dışarı sızmasını engellemeyi sağlar. Su yalıtım uygulamalarında kullanılan yöntemler su geçirmez malzemeler ile yapıların kaplanmasına dayanmaktadır. Farklı malzemeler kullanılarak yapılarda su geçirmezlik elde edilmektedir. Her su yalıtım yönteminin kendine göre avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. İhtiyacı en iyi karşılayacak çözüm bulunarak su yalıtım kaplamasının bu şekilde yapılması gerekmektedir. Peki hangi çözüm işimize yarar nasıl bileceğiz. Ankara su yalıtım firmaları size yapının maruz kalabileceği su etkisine ve maliyete göre en uygun çözümü önerecektir. Firmamıza gelmeniz durumunda yapınız için en etkili sizin için en uygun çözüm fikri size sunulacaktır.

 

Su yalıtım kaplama türü tercih edilirken dikkate alınan önemli hususlardan birisi su yalıtımı fiyatları. Çünkü maliyet çözümün etkin olmasına müdahalede bulunmaktadır. Az suya maruz kalan bir yer için yüksek maliyetli bir çözüm tabi ki etkin olmayacaktır. Bu nedenle ihtiyaca uygun olan çözümün bulunması gerekmektedir. Firma olarak likit membran su yalıtım kaplamaları ve poliüretan su yalıtım kaplamaları yapmaktayız. Geleneksel su yalıtım çözümlerine göre çok daha etkili olan bu yöntemler uzun kullanım ömürleri nedeniyle zaman maliyet ekseninde mükemmel çözümler sunmaktadır. Her iki kaplama yöntemi de kuruduğunda ek yersiz yekpare bir yapı oluşturduğu için su yalıtımının tam olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

Polyurea su yalıtımı fiyatları ve membran su yalıtımı fiyatları yapılacak olan kaplama m2 sine göre değişmektedir. Birim m2 fiyatları ile kaplama alanı m2’si çarpılarak elde edilen fiyatlarla su yalıtım kaplamaları yapılmaktadır. Su deposu, havuz, çatı, teras, temel ve perde duvar, dış cephe gibi birçok farklı alanda yapılan su yalıtım kaplamaları olan bu çözümler sayesinde su yalıtımı sorunları tamamen ortadan kalkmaktadır. Sprey püskürtme ve sürme yöntemleri ile uygulanması yüzeye tam tutunma sağlamaktadır. Yüzey ile aderansını arttırmak için uygulama öncesi yüzey hazırlığı ise profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Su yalıtım ihtiyaçlarına en iyi çözümü bulmak için firmamız ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Ankara Su Yalıtım, Likit Membran ve Zemin Kaplama Sistemler İçin Bizimle İletişime Geçin.