0533 618 09 88 0533 618 09 88 Gümüşdere Mahallesi 9.Sokak No:1/3 Keçiören/Ankara
ANKARA SU YALITIM •  LOGO
Anasayfa / Polyurea Su Yalıtım Birim Fiyatları Ne Kadar

Polyurea Su Yalıtım Birim Fiyatları Ne Kadar

Polyurea Su Yalıtım Birim Fiyatları Ne Kadar

Ankara Su Yalıtım | 02/Kasım/2020 | 143 Kez Okundu

Polyurea su yalıtım kaplama fiyatları için en uygun teklifi almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Polyurea Su Yalıtım Birim Fiyatları Ne Kadar

Polyurea su yalıtımı için kullanılan en etkili çözümdür. Tabi ki en etkili çözüm olunca akla ilk gelen soru Polyurea kaplama fiyatları olmaktadır. Kaliteli her şeyin pahalı olma gibi bir alışkanlığı bulunmaktadır. Ancak Polyurea için durum çokta böyle değildir. Neden olduğuna geçmeden önce Polyurea malzemesini biraz tanıyalım. Polyurea iki komponentli bir elastomerdir. Uzun moleküler bağlar oluşturan yapısından su molekülleri geçemez ve bu sayede su yalıtımı sağlar. Malzemenin diğer önemli özelliklerinden birisi esneklik katsayısıdır. %400 esnek olan Polyurea aşınmaya karşı oldukça dirençlidir. Kimyasallardan kolay kolay etkilenmez. Güneşin zararlı ışınları birçok malzemenin ömrünün hızlı bir şekilde dolmasına neden olurken Polyurea güneş ışınlarının zararından minimum seviyede etkilenmektedir.

 

Polyurea kaplama uygulamaları oldukça uzun ömürlü çözümler sunmaktadır. Çatı su yalıtımı gibi çeşitli yerlerde en etkili su yalıtımı sağlayan malzeme laboratuvarlarda yapılan iklimlendirme testlerinde 80 yıldan fazla bir ömre sahip olduğu ölçülmektedir. Bu da hemen hemen yapıların ömrüne eşittir. Yani Polyurea su yalıtım uygulaması yapıldığında yapı ömrü boyunca koruma sağlamaktadır. Geleneksel su yalıtım kaplamalarının ömrü ile kıyaslandığında ortalama 3-5 kat daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Bu da onu daha avantajlı hale getirmektedir. Fiyat kullanım ömrü kıyaslamasında ise diğer kaplamaların tekrar tekrar yapılacağı göz önüne alındığında Polyurea su yalıtım uygulamaları en avantajlı çözümü sunmaktadır.

 

Ankara Su Yalıtımı firması olarak Polyurea kaplama uygulamalarında en iyi işçilikle verdiğimiz hizmetlerde çok uygun fiyat teklifleri sunuyoruz. Uygulaması hızlı olan Polyurea kaplamalarında işçilikte bir o kadar önemlidir. Doğru uygulama ile ek yeri olmadan yapılan kaplamalar sayesinde su yalıtımı tam anlamıyla sağlanmaktadır. Polyurea kaplama fiyatları m2 olarak belirlenmektedir. Kaplama kalınlığı m2 fiyatlarına etki eden en önemli husustur. Maruz kalınacak olan su durumunda göre kaplama kalınlığının belirlenmesi gerekmektedir. Doğru kalınlıkta yapılan kaplama sayesinde tam bir su sızdırmazlığı sağlanmaktadır. Polyurea su yalıtımı fiyatları için firmamızı arayarak en güncel fiyat tekliflerine ulaşabilirsiniz. Güncel fiyat teklifini aldıktan sonra geleneksel yöntemlerdeki maliyet ve zaman avantajını kıyaslamayı unutmayın.

Ankara Su Yalıtım, Likit Membran ve Zemin Kaplama Sistemler İçin Bizimle İletişime Geçin.