0533 618 09 88 0533 618 09 88 Gümüşdere Mahallesi 9.Sokak No:1/3 Keçiören/Ankara
ANKARA SU YALITIM •  LOGO
Anasayfa / Polyurea Uygulama Fiyatları Ne Kadar

Polyurea Uygulama Fiyatları Ne Kadar

Polyurea Uygulama Fiyatları Ne Kadar

Ankara Su Yalıtım | 28/Şubat/2021 | 405 Kez Okundu

Polyurea kaplama işlemlerinde uygun maliyetler için Ankara Su yalıtım firmamızı tercih etmeniz gerekir. En uygun fiyatlı çözümler ile mükemmel su yalıtımı sağlayın.

Polyurea Uygulama Fiyatları Ne Kadar

Polyurea iki komponentli bir elastomerdir. Uzun moleküler bağlar kuran yapısı sayesinde su sızdırmazlığında oldukça etkili bir yöntemdir. Tekne içi, çatı, su deposu, havuz zemini gibi su izolasyonu gereken her yerde tercih edilmektedir. Polyurea uygulama fiyatları ne kadar olduğu ise büyük merak konusudur. Polyurea kaplama fiyatları diğer ürünler ile kıyaslanırken malzemelerin kullanım ömürleri de göz önüne alınmalıdır. Polyurea kaplama uygulamaları çok uzun kullanım ömrüne sahiptir. Neredeyse yapı ömrü kadar uzun olması nedeni ile bir daha su yalıtımını dert edilmemesini sağlamaktadır. En uzun ömürlü su yalıtım malzemesi olarak diğer malzemelerde bu çerçevede yenileme maliyetleri de göz önüne alınarak kıyaslanmalıdır.

Polyurea su yalıtım kaplamaları uv ve darbe dayanımı yüksek olduğu için uzun yıllar su yalıtımını sorunsuz sağlamaktadır. Su ile tepkimeye girmemesi nedeni ile sağlık açısından da sorun çıkarmayan Polyurea kaplamaları su depolarında güvenle kullanılabilmektedir. Su depoları ve havuzların yalıtımını sağlık açısından sorun teşkil etmeyecek şekilde sağlamak için su yalıtım kaplamalarının Polyurea yapılması önerilmektedir. Polyurea kaplama işlemleri sprey püskürtme yöntemi ile yapılmaktadır. Bu da malzemenin ek yersiz olarak uygulanmasını sağladığı için ek yerlerinden su sızdırma gibi bir sorun yaşanmaz. Kaliteli su yalıtımına ihtiyaç duyulan her alanda en iyi su izolasyonunu sağlamaktadır. Ankara Su yalıtım firması olarak en iyi su yalıtım çözümünü sunuyoruz.

Polyurea Ankara kaplama firmaları arasında bulunan Ankara su yalıtım firmamızda Polyurea kaplama fiyatları konusunda en uygun seçenekler sunulmaktadır. Polyurea kaplama fiyatları kaplama kalınlığı ve kaplama yüzey m2 si için harcanacak malzeme miktarına ve uygulama maliyetine göre belirlenmektedir. Polyurea kaplamaları sprey yöntemle uygulandığı için çok hızlı bir şekilde uygulanmaktadır. Diğer su yalıtım malzemelerine göre çok daha kısa şantiye süresine sahiptir. Uygulama sonrası kuruma süresi 1 dk altında olduğu için uygulama sonrası hemen diğer işlemlere geçilmesi sağlanmaktadır. Zaman sorunu olan şantiyelerde su yalıtım kaplaması için Polyurea kaplama yöntemleri önerilmektedir. Ankara Su yalıtım firması olarak hızlı ve profesyonel Polyurea kaplama ile su izolasyonunuzun en iyi şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Ankara Su Yalıtım, Likit Membran ve Zemin Kaplama Sistemler İçin Bizimle İletişime Geçin.