0533 618 09 88 0533 618 09 88 Gümüşdere Mahallesi 9.Sokak No:1/3 Keçiören/Ankara
ANKARA SU YALITIM •  LOGO
Anasayfa / Su Yalıtım Malzemeleri Nelerdir

Su Yalıtım Malzemeleri Nelerdir

Su Yalıtım Malzemeleri Nelerdir

Ankara Su Yalıtım | 03/Kasım/2020 | 205 Kez Okundu

Su yalıtım malzemeleri olarak kullanılan malzemeler arasından doğru malzemenin seçilmesi sayesi su yalıtımının etkisini arttıracaktır.

Su Yalıtım Malzemeleri Nelerdir

Su yalıtımı yapıların kar ve yağmur sularından korunmasını sağlamak amacıyla ve su depoları gibi alanlara su sızdırmazlık sağlamak için sağlanmaktadır. Su yalıtım malzemeleri arasında etkili çözümleri arayanlar su yalıtım firmaları Ankara kategorisinde hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek etkili çözümü bulabilirler. Firma olarak su yalıtım fiyatları için de etkili çözümler sunmaktayız. Ankara su yalıtım firmamız su yalıtımı yaptırmak isteyenler için etkili su yalıtımı çözümleri gerçekleştiriyor. Su yalıtım malzemeleri olarak kullandığımız malzemeler en iyi su yalıtım malzemeleridir. Uzun ömürlü ve ekonomik çözüm sunan uygulamalar tercih edilmektedir. Uzun ömürlü malzemelerin kullanılması sayesinde etkili su yalıtım çözümleri sunulmaktadır.

 

Polyurea su yalıtımı su yalıtım uygulamalarının en etkililerinden birisidir. Membran su yalıtımı da Polyurea gibi yekpare oluşan bir yapıdır. Bu nedenle su yalıtımı için ideal iki malzemedir. Polyurea sprey püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Bu yöntemde yüzeyde kürlenen malzeme tam bir yapışma sağlar ve yekpare yapısı suyu kesinlikle geçirmez. Ek yeri olmadığı için su sızdırılması gibi bir durum olmaz. Likit membran su yalıtım uygulamaları da uygulandığı yüzeyde prizlendiği için etkili bir su sızdırmazlığı sağlamaktadır. Sıvı membran su yalıtım malzemesi en az iki kat olarak uygulanmaktadır. Bu da sızdırmazlığını arttırmaktadır. Yüzeye tam yapışması için astar kat uygulaması gerekmektedir. Polyurea kaplamalarında ise astar kat uygulamasına gerek kalmadan yüzeye tam yapışma sağlanır.

 

Polyurea ve sıvı membran su yalıtım uygulamaları dışında su yalıtım boyaları da bulunmaktadır. Su yalıtım boyaları banyo gibi ıslak zeminlerin olduğu odalarda kullanılarak rutubet önlenmesi sağlanmaktadır. Ankara Su Yalıtımı firması olarak su yalıtımında etkili çözümleri sizlere sunuyoruz. Birçok firmadan daha iyi şekilde yaptığımız su yalıtım uygulamaları sayesinde yapıların su sızdırma sorunları tam olarak çözülmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek etkili su yalıtımı yaptırabilirsiniz. Size sunacağımız çözüm su yalıtımı yaptırmak istediğiniz yere en uygun ve maliyet açısından da en etkili çözüm olacaktır. Ekibimiz keşif yaparak yapınıza uygun çözümü size önerecek ve en etkili şekilde su yalıtımını sunacaktır. Firmamızı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara Su Yalıtım, Likit Membran ve Zemin Kaplama Sistemler İçin Bizimle İletişime Geçin.